Tecrübeli Matematik Öğretmeninden Online Matematik ve Geometri Dersi

Online Özel Ders: 

Evinizin konforunda özel ders alın. Ekran paylaşımı yoluyla ve grafik tablet yardımıyla Skype veya ZOOM üzerinden yüz yüze bire bir ders. Etkileşimli derslerimizde ders boyunca yüz yüze görüşme, karşılıklı soru cevap, ödevlendirme, ödev takibi, yapılamayan soruların çözümü. Deneyin gerçek dersten farkı olmadığını göreceksiniz. ​

  

 

Metod: 

Her öğrenci için önce seviye tespiti yaparım. Öğrencinin seviyesine uygun ders notu, ders materyalı kullanır ve ona uygun kaynak aldırırım. Her dersin sonunda mutlaka ödevlendirir, bir sonraki ders takibini yaparım. Ödevin mazeretsiz yapılmaması durumunda ders yapmam. Geride kalan konuların unutulmaması için geriden ödevlendirme yapar ve takip ederim.

 

Eğitim Tecrübem:

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 26 yıldır Özel Kurumlarda çalıştım. Halen bir özel kurumda çalışıyorum. Online Matematik ve Geometri dersleri veriyorum.

 

Ders Ücreti:

Bir ders saati 60 dakikadır. Bir ders ücreti 120 TL'dir. 

 

İletişim Bilgileri:

Çetin Özyurt

Tel: 0 - 505 - 349 07 30

Pin It

Geometri Uygulamaları

Matematik

Geometri

Kullanıcı Menüsü

120 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

İnteraktif Matematik Yazılımı v 1.0

Fonksiyon grafikleri, İkinci Dereceden Denklemler ve Kökleri, Trigonometri, Logaritma, Limit, Türev ve İntegral ile ilgili öğretici interaktif uygulamalar.

İnteraktif Geometri Yazılımı v 1.2

Üçgenler ve çemberler ile ilgili merak ettiğiniz konuları interaktif olarak öğrenin. Onlarca ücretsiz uygulama bir tek programda bir arada.