Dosya İndirme Kategorileri

İnteraktif Yazılımları, Katı Cisimlerin Açınımlarını ve daha bir çok faydalı matematik ve geometri materyalini bu bölümden ücretsiz indirebilirsiniz.

YKS (TYT-AYT) Çıkmış Matematik Soruları (3/23)

2010-2017 yılları arasında YGS-LYS sınavlarında sorulan Matematik ve Geometri soruları konularına göre ayrılmış ve PDF formatında yaprak test olarak hazırlanmıştır. Çıktı alarak kullanabilirsiniz.

İnteraktif Geometri (0/1)

İnteraktif Geometri uygulaması içinde onlarca interaktif geometri uygulaması bulunan ücretsiz bir windows yazılımıdır. Biligisayarınıza kurarak internet bağlantınız olmadan kullanabilirsiniz.

İnteraktif Matematik (0/1)

İnteraktif Matematik uygulaması içinde birçok interaktif uygulama bulunan ücretsiz bir windows yazılımıdır. Biligisayarınıza kurarak internet bağlantınız olmadan kullanabilirsiniz.

Cabri 3D (0/1)

Katı Cisimler uygulamalarını tarayıcınızda açabilmek için Cabri 3D eklentisini kurmanız gerekmektedir. Uygulamalar sadece Mozilla Firefox tarayıcısının özel bir sürümü ile çalışmaktadır. Lütfen önce Firefox Dev yükleyiniz.

Katı Cisimler Soruları (0/5)

Geometri Uygulamaları başlığı altındaki Katı Cisimler bölümündeki Prizma, Piramit, Silindir, Koni ve Küre ile ilgili örnek uygulamaların sorularının bulunduğu çalışma kağıtlarını bu kategori altında bulabilirsiniz. 

Katı Cisimlerin Açınımları (0/13)

Prizma, Küp, Piramit, Dörtyüzlü, Sekizyüzlü ve Yirmiyüzlünün açınımlarını bilgisayarınıza indirebilir, yazıcıdan çıktı alarak sınıf ortamında öğrencileriniz ile yapabilirsiniz.

Meraklısına Alıştırmalar (0/26)

Her bir alıştırma 5 sorudan oluşmaktadır. Sorular farklı konulara aittir ve klasiktir. Bazı alıştırmaların çözümleri de verilmiştir.

Matematik Çalışma Kağıtları (0/47)

Bu kategori başlığı altında bir çok matematik konusuna ait çalışma kağıtları bulunmaktadır. Bilgisayarınıza indirip çıktı alarak kullanabilirsiniz.

Matematik Testler (0/13)

PDF formatında hazırlanmış Geometri yaprak testleri. Çıktı alarak kullanabilirsiniz.

Geometri Testler (0/23)

PDF formatında hazırlanmış Geometri yaprak testleri. Çıktı alarak kullanabilirsiniz.

 
Powered by Phoca Download

Geometri Uygulamaları

Matematik

Geometri

Kullanıcı Menüsü

24 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

İnteraktif Matematik Yazılımı v 1.0

Fonksiyon grafikleri, İkinci Dereceden Denklemler ve Kökleri, Trigonometri, Logaritma, Limit, Türev ve İntegral ile ilgili öğretici interaktif uygulamalar.

İnteraktif Geometri Yazılımı v 1.2

Üçgenler ve çemberler ile ilgili merak ettiğiniz konuları interaktif olarak öğrenin. Onlarca ücretsiz uygulama bir tek programda bir arada.